Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Prężyce – Oferty sprzedaży i najmu domów na Dolnym Śląsku

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

1 222 800 zł435 m² 2 811,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:715 m²

Drogi kliencie, jeśli trafiłeś na tą wyjątkową ofertę zapewne poszukujesz nieruchomości z "klimatem", w której odnajdziesz spokój, poczujesz przestrzeń i odpoczniesz od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom

Brochów,Wrocław(Prężyce + 22 km)

933 000 zł127,89 m² 7 295,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0 pcc 0% prowizji - Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w nowoczesnej inwestycji, zaledwie kilka minut od granic Wrocławia. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Nowego Osiedla

Łozina(Prężyce + 25 km)

1 300 000 zł120 m² 10 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący wybudowany w 2012 roku, położony na dużej działce o powierzchni 900 m . Nieruchomość wyróżnia się nowoczesnymi rozwiązaniami.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Wrocław

Opatowice,Wrocław(Prężyce + 22 km)

1 210 000 zł131,22 m² 9 221 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Opiekun oferty: julia Kowalska tel:   Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Krzyki (opatowice) charakteryzującej się niską zabudową, ciszą oraz bliskością terenów zielonych. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław(Prężyce + 22 km)

1 370 000 zł137,96 m² 9 930,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Nowoczesny dom z ogrodem | 5 pokoi | Gotowy do odbioru | Wrocław, ul. Turawska Cena: 1 370 000 zł Powierzchnia domu: 137,96 m Powierzchnia działki: 187,5 m Liczba pokoi: 5 Garaż: wbudowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Zakrzyce

Zakrzyce(Prężyce + 14 km)

1 300 000 zł165 m² 7 878,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Polecam do zakupu dom wolnostojący z 2003 roku o powierzchni 165 m położony na działce o pow. ok. 5300 m przy ścianie lasu w Zakrzycach, gmina Miękinia. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem, ul. Junacka

Wrocław(Prężyce + 22 km)

1 430 000 zł129,54 m² 11 039,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oraz podatku pcc Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Cicha i spokojna okolica, w otoczeniu Lasu Mokrzańskiego to idealne miejsce dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Płużna

Fabryczna,Wrocław(Prężyce + 22 km)

1 060 000 zł127 m² 8 346,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:102 m²

Nowoczesny dom szeregowy | 5 pokoi | Garaż | Jerzmanowo, wrocław 1 060 000 zł | 127 m | Rynek pierwotny ul. Płużna, jerzmanowo zielona, spokojna część Wrocławia, idealna dla rodzin i osób.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Trzebnica

Trzebnica(Prężyce + 19 km)

829 000 zł159,90 m² 5 184,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wiosenna promoja tylko 829 tys.! dom wolnostojący klasy premium z dużym ogrodem ok. 1200m2 w okolicy Trzebnicy położony w ciszy i zieleni. Powierzchnia domu z garażem.